O czym jest to "coś"?


 Zastanawiasz się o czym w ogóle pisze? Może uda mi się to jakoś wytłumaczyć. Oglądałaś/łeś film "Efekt Motyla", a może grałeś/łaś w grę "Life is Strange" lub miałeś/aś jakąkolwiek styczność z motywem cofania czasu? Jeśli tak to na pewno już wiesz o czym to będzie, a jeśli czytasz te tytuły pierwszy raz to polecam je sprawdzić. 
 Od razu na starcie mówię jest to "kolejne opowiadanie o jakiejś dziewczynie w szkole". Masz pretensje? Zaczekaj wyjaśnię ci to, ja sama chodzę do szkoły dlatego pisze, że tam się toczy akcja. W końcu to właśnie w szkole przeżywam jak na razie 60% swojego życia. Trudno byłoby mi pisać o życiu dorosłym skoro go nawet nie znam. Nie obiecuje, że to będzie normalne, fajne czy nawet logiczne. Jednak wiem, że coś strasznie mnie kusi do popisania o tym. Będzie to świat opisany oczami małolaty może tak to określę. Oczywiście takie historie nigdy się nie zdarzają chyba, że właśnie w filmach, bajkach lub grach. Więc ogólnie całe opowiadanie będzie strasznie naciągane. Alec co z tego? Przecież każdy z nas potrzebuje czasem takiego odlotu. Bynajmniej ja sądzę, że warto mieć swoje wizje świata....
 To chyba tyle. 

 Pozdrawiam

Avastra


1 komentarz:

  1. No no ^^ "Efektu Motyla" nie oglądałam, choć długo się na to zbieram, ale "Life Is Strange" oglądałam i wielu youtuberów. Zaciekawilas mnie opisem, ponieważ uwielbiam motyw cofania się się czasie.
    Przygotuj się na spam w skrzynce pocztowej. Planuję skomentować każdy rozdział ;d
    CanisPL

    OdpowiedzUsuń

Szablon wykonała prudence z Panda Graphics.